Hakkımızda

 

Hakkımızda

Firmamız, 2009 yılında Tarsus sanayi sitesinde PVC, alüminyum, demir doğrama, ev ve ofis mobilya üretimi üzerine kuruldu.

Kısa sürede başarı grafiğini yükselterek, sektöründe aranan firma haline geldi.

2011 yılında Mobilya atölyemizde tam otomatik PVC kenar bantlama makinesi ile mobilya üreticilerine kenar bantlama hizmeti vermeye başladık, bu hizmet yanı sıra HIGH-GLOSS mobilya dolap kapağı üretimine başladık.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli, kısa sürede, sorunsuz hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimize hizmet etmeye devam ediyoruz.

Misyonumuz

İçinde bulunduğumuz sektörde her zaman kaliteli, mükemmeliyetçi ve güvenilir ürünler/hizmetler sunar, müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutarız. Bilimselliğimiz, uzmanlığımız ve profesyonelliğimizle müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamakla kalmaz, daha fazlasını vermek için sürekli çalışırız.

 

 Vizyonumuz

Başarılarımızı gelecek nesillere taşıyarak, oluşturduğumuz kurum kültürü ile, içinde bulunduğumuz sektörlerde ilklerin içinde, tüm çalışanlarımızın tatminini sağlayarak gelişmek ve tüm iş kollarımızda devamlılığın simgesi olmak. Taahhütlerimizle ve hizmetimizle işverenin tatminini sağlamak. Kaliteli hizmet sunarak güvenilirlik, saygınlık simgesi, itibarlı bir şirket olmak.